Ostuinfo

Tellimuse vormistamine

Toote ostmiseks palun klõpsake toote juures olevale nupukesele “Lisa korvi”. Valitud toode lisatakse automaatselt ostukorvi. Kinnitage tellimus, täitke kontaktväljad, valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis ja esitage tellimus.

Toodete värv võib pisut erineda pildil olevast värvitoonist. Peale toote lisamist ostukorvi võite soovi korral meie kodulehel veel ringi vaadata ning tooteid ostukorvi juurde lisada. Ostukorvis saate oma ostusoovid üle vaadata ja korrigeerida ostetavate esemete kogust või neid kustutada. NB! Kuni kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata (st ka kauba eest maksmata), on see saadaval kõigile teistele klientidele.

Juhul, kui toode on teisele kliendile ära müüdud, ei ole seda võimalik ostukorvi lisada. Juhul kui soovite laost otsasaanud toodet osta, on seda võimalik eritellimusena tellida – palun esitage tellimus elektronposti aadressile alpacaknitting@gmail.com.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest OÜ Uduhall arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimine

Tellimuse vormistamiseks vajutage Ostukorvis olevat nuppu  „Kassa“. Seejärel täitke vajalikud arvelduse andmed ja kättetoimetamise aadress. Seejärel vajutage nuppu „Esita tellimus“. Oluline on täita lehe kõik väljad! Mida täpsem info, seda kindlamalt pakk Teieni jõuab!

Peale tellimuse edastamist saadetakse teie emailile tellimuse kinnitus, kus on kirjas kaubad, kogused ning valitud kättetoimetamisviis ja hiljemalt 24 tunni jooksul saadetakse ka arve. Kaupade eest, mis valmivad Teie eritellimuse järgi, tuleb tasuda ettemaksuna OÜ Uduhall pangakontole EE292200221063984803 Swedbankis.