Makse- ja tarnetingimused

Tasumine

OÜ Uduhall ei ole käibemaksukohuslane ja e-poes toodud hindadele ei lisandu käibemaks. Kauba hinna lisandub paki saatmistasu sobivalt valitud saatmisviisist. Kauba eest saabub tasuda  ettemaksuna pangaülekandega  OÜ Uduhall pangakontole EE292200221063984803 Swedbankis. Maksekorralduse selgituses märkige tellimuse ID number. Arveldamine toimub eurodes.

Pangalinkide töölehakkamisel on peatselt võimalik tellimuse eest tasuda ka eesti pangalinkide abil.

Kauba kättetoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ja suurima kvaliteediga teavet ekraanil kuvatava kassa lehel saatmisviisi juures. Reeglina jõuab kauba kätte 14 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui räägitakse täitmise võimalusest mingil põhjusel viivituseta, võidakse teiega ühendada.

Võimalikud transpordiviisid:

  1. a) Eestis

Smartposti pakk saabub tellimuse kinnitamisel kõigis pakiautomaadi asukohta. Teade saadetakse paki saabumisel SMS-sõnumi ja e-kiri uksekoodiga, mille kaudu saate kauba pakiautomaadist kätte saada.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu sõlmimisest.

  1. b) Euroopa Liidus ja mujal maailmas

Euroopa Liidu riikidesse ja mujale maailma saadetiste transportimisel tuleb Omniva paki saatmise teenust välismaale postkontorist postkontorisse https://www.omniva.ee . Pakk jõuab kohale Euroopa piires keskmiselt 6 päevaga, väljapoole Euroopat 10 päevaga.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kui soovite, et seda saaksite muuta või tellimusest loobuda, saatke palun kiri aadressile  alpacaknitting@gmail.com. Kirjas märkige vaid ka oma tellimuse number ja mida soovite tellimuses muuta või tühistada.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse vastuvõtmist on ostjal  õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Tagastatud ese peab olema kasutamata, originaalpakendis ja siltidega.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv ese on nt. defektiga.

Ostja peab eseme tagastastamisel kauba andma kaubavedajale 14 päeva jooksul.

Veebipood tagastab ostjale viivitamata kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates kauba tagasi saamisest. 

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ja nõuda ostjalt tagasi kaupu, kui kauba hind on veebipoes eksituse töttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Veebipood vastab tarbija kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb saata e-kirja aadressile alpacaknitting@gmail.com

Kui ostja ja veebipood ei suuda lahendada vaidlustatud kokkuleppe eesmärki, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevus on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.