Makse- ja tarnetingimused

Tasumine

OÜ Uduhall ei ole käibemaksukohuslane ja e-poes toodud hindadele ei lisandu käibemaks. Kauba hinnale lisandub paki saatmistasu sõltuvalt valitud saatmisviisist. Kauba eest saab tasuda ettemaksuna pangaülekandega OÜ Uduhall pangakontole EE292200221063984803 Swedbankis. Maksekorralduse selgituses märkige tellimuse ID number. Arveldamine toimub eurodes.

Pangalinkide töölehakkamisel on peatselt võimalik tellimuse eest tasuda ka eesti pangalinkide abil.

Kauba kättetoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud kassa lehel saatmisviisi juures. Reeglina jõuab kaup kohale 14 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Võimalikud transpordiviisid:

  1. a) Eestis

Smartposti pakk saabub tellimuse kinnitamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum ja e-kiri uksekoodiga, mille alusel Te kauba pakiautomaadist kätte saate.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

  1. b) Euroopa Liidus ja mujal maailmas

Euroopa Liidu riikidesse ja mujale maailma saadetiste transportimisel kasutatakse Omniva paki saatmise teenust välismaale postkontorist postkontorisse https://www.omniva.ee. Pakk jõuab kohale Euroopa piires keskmiselt 6 päevaga, väljapoole Euroopat 10 päevaga.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda, saatke palun  kiri aadressile alpacaknitting@gmail.com. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number ning mida soovite tellimuses muuta või tühistada.